Termo Organika istnieie od 1997 roku i jest czołowym producentem w Polsce wytwarzającym płyty styropianowe. Jest jedynym posiadaczem unikatowych technologii potrzebnych do wytwarzania najnowocześniejszych izolacji o zwiększonej jakości wyposażonych w charakterystyczne ciemne kropki. Są one wytwarzane z surowca, który w swoim składzie ma grafit zwiększający właściwości cieplne oferowanego materiału.

Maksymalny nacisk na jakość proponowanych wyrobów dał Termo Organice pozycję lidera na rynku o niezachwianej reputacji gwarantującej najlepszą ofertę. Posiada własne laboratorium badawcze do wytwarzania i kontrolowania nowoczesnych materiałów izolacyjnych. Korzysta tylko z materiałów spełniających wszelkie normy i ostre restrykcje unijne. Dba ona zarówno o klientów, jak i pracowników.

Termo organika to w głównej mierze styropianowe płyty izolacyjne w dowolnych kształtach i rozmiarach oraz dodatki do nich, oraz dodatkowo wiele innych produktów. Produkowane z wykorzystaniem nowoczesnych technologii kompletne systemy izolacyjne są obecnie niezwykle chętnie stosowane zarówno podczas budowy nowych, jak i przy termomodernizacji starszych budynków.