Firma Sokółka Okna i Drzwi S.A. to jeden z największych producentów stolarki w Polsce. Obecna na rodzimym rynku ponad czterdzieści lat jest gwarantem najwyższej jakości proponowanych produktów. To niezwykle silna marka, budowana od podstaw i kojarzona przede wszystkim z najnowocześniejszą technologią i systemami zarządzania.

Obecnie jest ona partnerem i ważną częścią międzynarodowej grupy producentów INWIDO AB, która łączy doświadczenia z wielu krajów i firm zajmujących się produkcją stolarki różnego rodzaju. Jest ona jednym z największych producentów w Europie. Dzięki temu wsparciu firma dąży do pozycji lidera w Polsce. Jej rozwiązania są nowoczesne i innowacyjne, a jednocześnie ekologiczne.

Proponowane przez nas produkty Sokółki odznaczają się niezwykłą jakością wykonania. Stanowią one produkty budujące silną i rzetelną markę kojarzoną przede wszystkim ze świetnie wykonanymi, trwałymi i ergonomicznymi oknami i drzwiami wykonanymi z drewna, aluminium i stali.

Sokółka jest laureatem szeregu nagród i certyfikatów pochodzących od znanych i uznanych instytucji, firm i urzędów branżowych.