Bolix to jeden z czołowych producentów chemii budowlanej w Polsce. Specjalizuje się on w produkcji systemów elewacyjnych – farb, tynków, klejów oraz wielu innych. Jest to firma istniejąca już od 1991 roku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu bardzo dobrze odnajduje się na współczesnym rynku, wśród szybko zmieniających się potrzeb klientów i stale wzrastających wymaganiach wynikających z rozbudowanego rynku.

Bolix to producent znany ze swojej pedantycznej dbałości o wysoką jakość proponowanych produktów. Posiada szereg europejskich certyfikatów jakości jak również Zintegrowany System Zarządzania Jakością i Środowiskiem. Cały czas stosuje tylko materiały testowane w najnowocześniejszych laboratoriach i ośrodkach badawczych.

Obecnie firma jest bardzo dobrze rozpoznawalna zarówno na polskim rynku , jak znie kojarzona przede wszystkim z wysoką jakością. Współpracujemy na stopie równorzędnych partnerów, dzięki czemu do dyspozycji mamy ich nowoczesny mieszalnik umożliwiający uzyskanie praktycznie każdego koloru stosowanego we współczesnym budownictwie i usługach remontowych.